ZEBRA PERDE YIKAMA

Perdeler görünüş ve yapı olarak değişmiş olsa da her zaman hayatımızdaki yerini koruyor. Zebra perde olarak isimlendirilen ürünler son dönemde en çok tercih edilen perde türlerinden bir tanesi. Görüntüyü belirli oranda filtrelemesi sebebiyle zebra perde olarak isimlendirilen perdelerin estetik görüntüsü oldukça üst seviyede.

Zebra perdelerde yaşanan sorunların başında temizlik geliyor. Genel yapıları sebebiyle kısa süre içerisinde kirlenen perdeler özel olarak temizlenmek zorunda. Bu aşamada firmamız tarafından sunulan zebra yıkama hizmeti devreye girmekte. Kısa sürede perdelerinizi ilk günkü görüntüsüne kavuşturmamız mümkün.

Garantili Zebra Perde Yıkama Hizmeti

Zebra perdelerin evlerde yıkanamamasının sebebi sahip oldukları mekanizma. Perdeler mekanizmadan tamamen ayrılamadığı için makinelere atılması ve yıkanması mümkün olmuyor. Bilinçsiz bir şekilde yıkama işlemlerine başlandığında da perdelerde ciddi deformasyonların oluşması muhtemel oluyor.

Sunulan zebra yıkama hizmetinde deformasyonların yaşanmayacağının ya da yaşanan herhangi bir aksilikte masrafların karşılanacağının garantisi sizlere sunulmaktadır. Firmamızdan bu hizmeti aldığınız anda sizlere yapılan bilgilendirmede tüm haklarınızdan bahsedilecektir. Yaşanan herhangi bir sorunda dahi mağdur olmanız engellenmiş olur.

İnatçı Lekelere Özel Müdahale

Camların açılması ile birlikte perdeler direkt olarak kir ve toz ile temas halinde olmaya başlar. Bu süreçte birçok inatçı leke perdelere bulaşabilmektedir. İnatçı lekelerin perdelerden uzaklaştırılması aşamasında kullanılan temizleyiciler ve temizlik şekilleri çok büyük önem arz eder. Tecrübesi ile ön planda olan firmamız bu kirlerden kurtulmada denenmiş ve onaylanmış yöntemleri kullanır.

Zebra perdelerdeki inatçı kirler için hazırlanmış olan özel temizleyicilerimiz kirlerin ortadan kalkmasını sağlarken perdelerin herhangi bir deformasyona uğramasını engeller. Hiçbir şekilde perdelerde renk değişimi yaşanmaz. Bunun yanı sıra zebra yıkama hizmetinde perdelerde katlanma ya da iplik sökülmesi gibi sorunlar da olmayacaktır.

Kısa Sürede Temizlik ve Teslimat

Zebra perdelere sahip olan kişiler hiç beklenmedik bir anda misafir ağırlamak zorunda kalabilirler. Perdelerinin kirli olması ve evlerinin misafirleri ağırlamak için yeterli temizlikte olmaması sorun yaratmayacaktır. Kısa süre içerisinde perdeler ve evler tertemiz bir forma kavuşabilir.

Zebra perdelerin yıkanması için birkaç günün harcanması gerekirken bunu evde yapan kişiler perdelere ciddi zararlar verirler. Bunun yerine firmamızdan zebra yıkama hizmeti alınarak sorunlar çözülecektir. Olabilecek en kısa sürede perdeler temizlenip teslim edilir. Acil yıkama işlemleri de firmamız tarafından sunulan bir hizmettir.

Uygun Fiyatlarla Zebra Yıkama Hizmeti

Zebra perdeler sundukları hizmet ve sahip oldukları estetik görüntü sebebiyle çok ucuz olmayan ürünlerdir. Bu ürünlerin yıkanma aşamasında yapılan hatalar harcanan ücretlerin tamamen çöpe gitmesi anlamına gelir. Bunun olmaması adına her zaman kurumsal bir zebra yıkama hizmeti alınmalıdır.

Sizlere sunulacak olan profesyonel hizmette firmamızın talep edeceği ücretler çok uygun seviyelerde olur. En ufak bir hatada yeni bir perde almak için harcamanız gereken ücret ile karşılaştırıldığında yıkama ücretleri yok denecek kadar azdır.