YASTIK YORGAN YIKAMA

Evlerimizde kullandığımız onlarca farklı ürün bulunmakta. Bazılarını belirli zaman aralıklarıyla kullanırken bazılarını sürekli olarak kullanıyoruz. Yastık ve yorganlar her gün düzenli olarak kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Bu kadar sıklıkla kullanılması kısa sürede kirlenmesi ve temizlenme ihtiyacının ortaya çıkmasına sebep olmakta.

Yastık ve yorganların ebatları büyük olduğundan makinede yıkanmaları çok mümkün değil. Özellikle kış aylarında tercih edilen yorganların makinelere girmesi çok mümkün olmuyor. Böyle durumlar için yastık yorgan yıkama hizmetimiz tercih edilmeli. Kurumsal bir yapı içerisinde sunulan bu yıkama hizmeti ile her dönemde tertemiz yastık ve yorganlar ile uykuya dalabileceksiniz.

Toplu Yastık ve Yorgan Yıkama

Evlerde kullanılan yastık ve yorganların sayısı sınırlıdır. Gelebilecek olan misafirler için ayrılan ürünler dahil edilse dahi sayı çok yüksek seviyelere çıkmaz. Ancak otellerde ya da benzer konaklama alanlarında yüzlerce farklı yastık ve yorgandan bahsetmek mümkün olacaktır.

Firmamız toplu yastık yorgan yıkama hizmeti ile konaklama hizmeti veren işletmeler için en doğru adrestir. Düzenli olarak yıkanacak yastık ve yorganlar için çok uygun fiyatlar sunulabilir. İşletmeler tarafından belirlenecek planlara göre istenen her dönemde yıkama işlemleri yapılacak ve temiz ürünler teslim edilecektir.

Lekelerden Arınmış Tertemiz Ürünler

Yastık ve yorganlarda çok sayıda farklı leke ile karşılaşmak mümkündür. Genellikle kullanıcıların teri ya da yüzünde kalan makyajı yorgan ve yastıkları kirletir. Ancak yatakta yenen yiyecekler ya da tüketilen içeceklerin dökülmesi ile birlikte inatçı lekelerin oluşması da söz konusu olacaktır.

Yastık ve yorganlardan inatçı lekelerin çıkarılması için doğru temizlik ürünlerinin kullanımı şarttır. Yorgan ve yastıkların kumaşı ne olursa olsun firmamız özel olarak hazırlanan temizlik ürünleri arasından seçimlerini yaparak temizliği kısa sürede tamamlar. Gerçekleşen yastık yorgan yıkama işleminde kesinlikle ürünlerin zarar görmesi söz konusu olmayacaktır.

Yılın Her Döneminde Kusursuz Yıkama Hizmeti

Amatör bir biçimde yastık yorgan yıkama hizmeti sunan firmalar kış ayları geldiğinde bu hizmeti kaliteli bir biçimde sunmakta zorlanırlar. Bunun sebebi kurutma aşamasında güneşten faydalanmanın mümkün olmamasıdır. Kış aylarında kusursuz bir hizmet sunulabilmesi için kurutma odalarının tercih edilmesi gerekir.

Firmamız özel kurutma odalarında yıkanan yastık ve yorganları kısa sürede kullanıma hazır bir hale getirmektedir. Özel parfümler sayesinde yastık ve yorganlarda koku oluşmamasına ek olarak muhteşem kokular ortaya çıkar. Böylece uykular çok daha keyifli bir hale gelecektir.

Yastık ve Yorgan Yıkama İçin Minimum Seviyede Ödeme Yapın

Yastık ve yorganlarınızı tertemiz bir halde almak için firmamıza başvurduğunuzda karşınıza çıkan ücretler sizleri şaşırtabilir. Tamamen kurumsal bir yapıda olan firmamız yastık ve yorganların özelliklerine göre talep ettiği ücreti sizlere belirtir. Bu ücrette herhangi bir şekilde değişiklik söz konusu olmaz. Alacağınız yastık yorgan yıkama hizmeti minimum fiyatlarla sizlere ulaşacaktır.