KOLTUK YIKAMA

Koltuklar en çok kullandığımız mobilyalar arasında yer almakta. Maalesef koltukların kullanımı çok kolay olsa da yıkanması son derece zor. Yapısı gereği zorlu bir şekilde temizlenen koltuklar çok uzun süre kirli kalabiliyor. Koltuklarında kirlenmeler yaşanan kişilerin hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir yardım alması gerekli.

Kusursuz bir koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız koltuklarınızın sahip olduğu şekil ya da kumaş ne olursa olsun tüm lekeleri ortadan çıkaracak bir hizmet sunar. En uygun fiyatlarla sunulan bu hizmetler sayesinde koltuklarınız istenen temizliğe kolayca ulaşacaktır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltukların sahip oldukları şekiller evlerden çıkarılması ve evlere geri getirilmesini de zorlaştırır. Halılar gibi rahatlıkla toplanıp götürülebilen ürünler değillerdir. Firmamız bu sebep yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Adreslerinize gelen ekiplerimiz kısa süre içerisinde işlemlere başlar ve koltukları tertemiz bir hale getirir.

Yerinde koltuk yıkamanın ilk aşaması randevudur. Hemen sonrasında belirlenen günde ekiplerimiz gelerek yıkama işlemlerine başlar. Sonrasında kurutma işlemleri ile birlikte süreç tamamlanacaktır. Tamamen garantili olarak sunulan hizmette koltuklarınız zarar görmek ve tüm lekelerinden arınır.

Kumaşa Özel Deterjan ve Yıkama Teknikleri

Koltuklar çok farklı kumaşlarda üretilebilir. Bazı ürünler deri kaplama olurken bazıları yünlü kumaştan elde edilmektedir. Koltuklardaki kumaş türünün değişimi firmamız tarafından sunulan hizmeti de değiştirir. Kumaşlara özel temizlik ürünleri kullanılırken temizlenme aşamasındaki uygulamalar da farklı bir tarzda uygulanmaya başlar.

Koltuklarınızın yapısına uygun temizlik işlemleri sayesinde koltukların zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Bunun yanı sıra üzerinde yer alan kirler de net bir şekilde temizlenir. Kurutma işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi koltuk yıkama işleminin ardından koku olmamasını sağlayacaktır.

Leke Çıkarmada Garantili Hizmet

Koltuklar gününü büyük bir kısmını geçirdiğimiz mobilyalar olarak gösterilebilir. Sürekli olarak üzerinde durduğumuz bu ürünler birçok farklı sebepten ötürü kirlenebilmektedir. Üzerinde çeşitli içeceklerin ve yiyeceklerin tüketilmesi koltukların kirlenmesindeki başlıca sebepleri oluşturur.

Koltuklara dökülen ürünler sebebiyle lekeler oluşmuşsa bu lekelerin temizlenmesi için özel uygulamaların yapılması gerekli olacaktır. Firmamız bu konuda sizlere garanti sunar. Uygulanacak koltuk yıkama işlemlerinde lekelerin koltukları terk edeceği ve koltukların hiçbir zarar görmeyeceği garanti edilmektedir. Koltuklarınız ilk günkü görüntüsüne kavuşurken genel yapısında hiçbir değişiklik yaşanmaz.

Koltuk Yıkamada Muhteşem Fiyatlar

Firmamızı koltuk yıkama hizmetinde öne çıkaran çok sayıda etmen bulunuyor. Hiç kuşkusuz talep ettiğimiz uygun fiyatlar da sunulan hizmetin en çok sevilen yönlerinden bir tanesi. Tamamen kurumsal bir yapı içerisinde sunulan koltuk yıkamada firmamız son derece uygun fiyat talepleri ile karşınıza çıkacaktır.

Koltukların sayısına ve özelliklerine göre belirlenen fiyatlar sektörün en uygun seviyesindedir. Buna ek olarak uygun ödeme seçenekleri sayesinde alacağınız hizmeti karşılamak sizin için hiç zor olmaz. Bizimle iletişime geçerek koltuklarınızı ilk günkü görüntüsüne kavuşturabilirsiniz.